Cibák, Radivojevič a Špirko asistovali při výhrách svých týmů, vysoká prohra Záhřebu

MOSKVA – Slovenský hokejový útočník Martin Cibák (33) přispěl dvěma asistencemi k vítězství Nižněkamsk nad Amur Chabarovsk 6: 2 ve středečním programu Kontinentální hokejové ligy. Pro kapitána to byly vůbec první kanadské body v probíhající sezoně. Cibák asistoval při prvním a třetím gólu domácích, na poslední přihrával zase jeho krajan Branko Radivojevič.

Jeden kanadský bod za gólovou přihrávku si na konto připsal i Rastislav Špirko, který se těšil z vítězství Spartaku Moskva na ledě Lokomotivu Jaroslavl 2: 1 po prodloužení a nájezdech.

Hokejisté chorvatského nováčka KHL Medveščak Záhřeb prohráli na ledě Severstalu Čerepovec 2: 6.Hosté se sice ujali vedení na konci první třetiny, ale Čerepovec dokázal během necelých tří minut otočit na 3: 1 a pak už zápas z rukou nepustil.

Další nováček Admiral Vladivostok ve středu prohrál na ledě Ufa 1: 4.

Ještě vyšší prohru utrpěli hráči Metallurg Novokuzněck, kteří si z hřiště Traktoru Čeljabinsk odnesli debakl 1: 5.

Metallurg Magnitogorsk – Sibir Novosibirsk 3: 2 pp (1: 2, 1: 0, 0: 0 – 1: 0)
Góly: 3. Zaripov, 38. Timkin, 63. Zaripov – 16. Koskiranta, 19. Belov

Ufa – Admiral Vladivostok 4: 1 (4: 0, 0: 1, 0: 0) < br /> Branky: 7. Filatov, 8. Chlystov, 20. Hartikainen, 20. Kolcov – 33.Grácií

Traktor Čeljabinsk – Metallurg Novokuzněck 5: 1 (2: 0, 2: 0, 1: 1)
Góly: 7. Kondratieva, 20. Darzinš, 22. Kontiola, 29. Darzinš, 41. čistý – 45. Skutar

Nižněkamsk – Amur Chabarovsk 6: 2 (2: 1, 3: 1, 1: 0)
Góly: 6. Ljudučin (Cibák), 18. Koukal , 23. Osala (Cibák), 26. Milovzorov, 28. Ljudučin, 45. Belov (Radivojevic) – 1. Korotkov, 30. Mursak

Severstal Čerepovec – Medveščak Záhřeb 6: 2 (0 : 1, 4: 1, 2: 0)
Góly: 25. Šinin, 26. Videll, 27. Mons, 36. Berdnikov, 55. Videll, 58. Bumagin – 20. Murley, 40 . Thomas

SKA Petrohrad – Dinamo Minsk 5: 1 (2: 0, 2: 1, 1: 0)
Góly: 4. Kutejkin, 19. Šipačiov , 35. Skačkov, 35. Tichonov, 59. Ketov – 31.Platt

Atlant Mytišči – Donbass Doněck 1: 0 (0: 0, 1: 0, 0: 0)
Branka: 24. Engqvist

< p> Lokomotiv Jaroslavl – Spartak Moskva 1: 2 pp a sn (1: 1, 0: 0, 0: 0 – 0: 0, 0: 1)
Góly: Kručinin – 8 . Anderson (Špirko), rozh. nájezd: Anderson