Crafts s vlastníma rukama

Nejznámější Belgická matka a jeden z velkých učitelů dvacátého století Cecile Lupan napsal, že opravdu chtěl být v záběru se svými dětmi od jejich dětství, protože největší štěstí cítila, když její matka učila sama.
Detskie_mashinki_foto-3
Crafts s vlastníma rukama

Také jsem dostal tuto štěstí – také podílí své rodiče se mnou. A oni nejsou jen hraní. Nejzajímavější bylo, když oni vytvořili, jak to bylo nová témata, příběhy pro hry, nových světů prostoru. Tehdy přišli s vlastními řemesel.

Ne, moji rodiče jsou umělci a řemeslníci ruční práce. V mém dětství byli všichni fyzici a technici. Udělali hračky pro děti jen proto, že jsou tak miloval, a protože cítil, že to byla ta správná.

Popíši několik příkladů jejich řemesla. Doufám, že Vás bude inspirovat k tvůrčí, příjemné pro vás i vaše děti. Navíc, domácí hračky – nejen pro radost z dítěte, které vidí, že rodiče o něj, ale tato úspora bez obětování sebe.

Zpět na obsah
Nábytek z krabiček

Upřímně řečeno, nemohu říci, zda je takový postup vynalezl ruční, můj otec ani nikomu před ním. Všechno to začalo s tím, že kiosky “Sayuzdruk” Dědeček koupil malé plastové hračky. – (. Možná jste si tyto byly v pozdním sovětském období) “Veselé muže” z časopisu “Fun” A táta začal vyrábět nábytek pro ně.

Zpočátku, on prostě vyrobeny z lepenky. Udělal jsem kartónovou židli a strčil mu hadřík – čalouněným sedákem. A pak jsem začal kombinovat kartonových krabiček. Například vzal krabici, který byl určen jako místo pro židli, a pak vložením to vystřižené z lepenky záda a nohy.