Herní sety ze dřeva, může zahrnovat celou

Herní Dřevěné stavebnice
Herní sety ze dřeva, může zahrnovat celou řadu domů pro panenky, nábytek, různé druhy ovoce a zeleniny, stejně jako mnoho dalších položek potřebných ve hrách na hrdiny, jehož použití je neocenitelný pro děti.

irelle-korablik(2)
Dřevěné panenky a vozíky
Děti všech věkových kategorií rádi hrají s panenkami a provádět na invalidní vozík. A pokud tyto hračky jsou vyrobeny ze dřeva, které přinášejí dětem více radosti a přínos.
Soupravy dřevěných zbarvení
Tyto soupravy jsou určeny pro starší děti a jsou navrženy tak, aby rozvíjet tvůrčí myšlení. Zbarvení různé postavy lidí, ptáků, zvířat, nábytku nebo kusů vozidel, může dítě náhle odhalit umělcův talent.
Jaké by měly věnovat pozornost
Chcete-li ekologie strom nebyl kazí chemickými látkami, které jsou součástí barev a laků, které pokrývaly dřevěné hračky, ujistěte se, že máte certifikát kvality pro tyto hračky. Koneckonců, bude certifikát zaručí, že jako nátěry dřevěných hraček používaných jídlo nebo akrylové barvy a bezpečné pro zdraví kojenců laků.
Pokud je hračka zakoupen pro dítě, které nedosáhlo 1 rok stará, měla by nemusela být natřena, protože v tomto věku je jen přírodní dřevo může být opravdu v bezpečí materiálu.
Než si koupíte hračku, byste měli pečlivě zkontrolovat povrch, na kterém by neměly existovat žádné ostré hrany a trhliny.
Je důležité, že hračka není obsažen černý vzor umístěný na tmavém pozadí, protože to může mít vliv na nejlepší vizi dítěte.
Dřevěné hračky zakoupené v souladu s těmito požadavky bude dát dětem radost v průběhu let.