Pak táta nechal unést a začal vytvářet židlí různých stylů

Pak táta nechal unést a začal vytvářet židlí různých stylů. Aby židle umění, našel jinou hadříkem, starým kalendáře. Folie “zrcadlo” příborníky. Papež fantasy hrál ven, a on vytvořil kompletní headsetu: stoly, skříně, sedací soupravy a dokonce i klavír a lednice.
8fed48050a52346ccbc56b2a84cf7870
A samozřejmě, všechny tyto skříní a stolů bylo hodně krabic – ve skutečnosti, že se skládal z matchbooks! A tam to bylo možné dát babynabytek.cz nějaké jiné malé hračky – deky z útržků hadry, malé plastové zeleniny, atd

Kostek jsem stála domy a naplnil je tento nábytek. Je to jednoduché a levné nastavit dollhouses – pokud jde o psychologů, je důležité, aby dítě hraje v vybavování domovy pro hračky, to nás učí starat se o něj.

Tato hra Nezdálo se mi neobvyklý. Když jsem se stal starší, snažila, aby se tento nábytek, nezapomeňte, vytvořila několik hrubé židle. Ale to bylo tenkrát. A jako dítě, vzpomínám si. Byl jsem zvědav, jak sedí s tátou u svého elektrické autíčka pre deti stolu – to byl neobvyklý stůl, to táta napsal práce! – A sledovat, jak se vyřízne z papíru a lepidla. Mimochodem, takže vyvíjet třídy pro děti v předškolním věku často stane: rodiče dělají zajímavé řemesla a děti zpočátku jen dívat, a pak a začít něco dělat.

Zpět na obsah
Kostky lepenky “12 měsíců”

Dědeček vložit kostky lepenky. Myslím, že to vymyslel. Obvykle vzal kryt z obuvi krabic a rascherchival je na čtecí linka bloků. A pak střih a složit. A získat více (na jedné straně měli asi 10 cm, možná trochu méně) bloky, z nichž dokonce i malé dítě může poměrně úspěšně postavit věž.

Pak se můj dědeček vzal starý kalendář a vložit elektrické autíčka pre deti do krychle velkými čísly – od 1 do 12, počet měsíců. (. Také, mimochodem, zábavný způsob, jak naučit vaše dítě čísla a měsíců v roce), pak bychom vystřižené ze starých pohlednic tapety vložit je do kostek pro sezónu – v prosinci (kostka číslo 12), – s vánoční strom a balónky. Na číslo 3 kostka – s kartami března osmého, atd

Pak se můj dědeček začal dělat pyramidu. To bylo trochu složitější. I když v tomto případě jsem dal mě a ukázal, jak kreslí pyramidu na krytu krabice zpod boty, ořízne a záhyby. To bylo možné umístit na kostičky a jehlanů získaných štítkem věže.

A táta a dědeček dělali jejich řemesla jsou vzácné, podle nálady. Takže vzhled nových krychle měsíců byla událost!