Pomoci dítěti na hlavní období snadno

Pomoci dítěti na počáteční je snadno. Postačuje působivě první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Žije mnoho :, které přispívají k zvýšení u děti sluchu. To “Vystup zvuk”, jak dítě bouchne do ruce pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na hluk”- kdo již pamatuje slova zavádění ocel zvuk. “Řetězec slov”, když poslední zvuk předchozího význam je předchozí následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto hry , protože z nich s výrazným otevřít hrát přesně od 2 let věku. Vše, vyhrávat s dítětem ptát se: “křičí kočka?”, “A kdy hra traktor?”- p-p-p ‘A jak hluk větru?”- š-š-š. I samozřejmě velmi. dobře. A i líbí se mi to, že umění není nutné zvlášť darovat čas. je Důležité z nich obhájce během procházky, a to i na procházku do školky nebo z něj.

Velmi daleko tento forma dodává ohledem na změny dítěte. Doby přijetí škola všechny výhody projevu vinen být odstraněn , protože dítě a vytvořit ve skutečnosti říká. Pokud na vzor učíme dítě je správné vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme spojit to poznámky minulé hlas. Jsme stav ostatní slovech, v , jehož čerpá různé hodnotách slova. Dítě slyší ucho, že osamělý + služby vlastní hlas to je v různé slovech. A zpráva mu že jak domy návrhář bali, přirozeně a závazky vyrábět z zvuků.

Pozice, pokud dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, možná tam je bariéry role všechny prskající, nebo zvuky. Protože proces je řeč je daleko blízko. pak, upozornění platí už hodně podobné zvuky. Dítě na vůně představuje je seznámit.

Nejnovější je termín schopnost čtení. Protože dítě, jsou na ucho určuje zvuky a vnímá je akt vidět, je zjistit a křičet, jen jen zobrazit ikony-písmena, a tak s okamžitě, s trochu dní otevře číst. Bude je to tvrdě úspěšné — protože hlavu v v současné době sum objednáno. On agility že li za zvukem P jde o zvuk A po představuje, že trvá RAKOVINY. zatím mu hodně složité a poslední vnímat. Složit písmena jako velké puzzle. Zkoumat jiné slova přeskupit písmena. Práce pouze tyto třemi písmeny, snadno to dostává a RAKOVINA, a POKUTY, a ARC. vynikající rezervace kojenců. z to současně придумай slova otevření aktuální zkratky. Nebo neklidný a zajímavý s dítětem do často radosti. Pak je dítě nebude utíkat s povolání, a bude pro ně hledat.

A je ihned motivační příprava dítěte k lekce metody. Jak často můžete slyšet s rodičů, jaké chtějí přidat a jejich chlap nebo útěchu akce přípravy metody: “odletíš skupina, tak poznáš….” “V skupiny v případě bude fungovat…”. jsme stejný tun?- Obavy vědy a nechuť tam. Nechuť k praxe kognitivním z kterou souvislosti je nezajímavý dlouhé a zima tříd. Negativní hodnocení dospělých o vedlejší реализованного příkazy

Doporučujeme také: dětské pokoje