Pro lepší porozumění světu

Během svých školních let, a to zejména v primárních stupních, s největší pravděpodobností přijde den, kdy se dítě bude stěžovat se smáli a škádlil. Co je v první řadě rodiče by měli dělat? Použít techniku ​​”reverzní psychologii” na pomoc vaše dítě cítit lépe. Tato technika je vysvětlit důvody pro dítě posměchu, které jsou generovány tím, že dítě je velmi neobvyklé, poutavé a dokonce i závist.

Nicméně, pokud k nehodě, není izolovanou, pokud budete pokračovat zesměšnit dítě a jsou často oběťmi spolužáků, to bude dobré informovat třídní učitel a projednat tuto záležitost s vedením školy.

Samozřejmě, že pro dítě je to výborná zábava a může být dokonce prospěšná, ale musí dodržovat určitá pravidla.

3

před provedením věku tří neučí dítě do karikatury. Toto omezení je vzhledem k psychologické charakteristiky a vnímání dětském obrazu. Prvním z nich je dívat se na ně spolu s dospělými, dítě náhle strach nebo nechápe, co se děje na obrazovce.

Mezera na obrazovce by neměla být menší než dva metry, a čas více než hodinu prohlížení.

Na první pohled je lepší omezit dobu 20 minut.

Rodiče jsou žádáni, aby konzultovat karikaturu, aby se zjistilo, zda je vhodný pro dětském věku, světového názoru, zájmy, sklony, zda to kruté a násilné scény. Příliš rychlá změna obrázků, nečekané, náhlé zvuky, hlasitá hudba může ovlivnit vnímání dítěte.

Pro lepší porozumění světu je nutné ukázat dítě karikatury zahraniční a domácí karikatury, s odlišnými charakteristikami, jejich osudy a děje. Tato rozmanitost umožňuje, aby vaše dítě dozvědět se více o světě kolem nás. Variety hrdinové masky, ať už živočicha nebo člověka, přítomnost magie nebo běžných výrobků pro domácnost, vám umožní vidět rozmanitost, nekonečnost světa. Je nezbytné zajistit, aby dítě nemá rád animovaného seriálu výhradně představovat princeznám a roboty.

Pravidelně uspořádat pohledy předčasně vybraných a speciálně vybrané karikatury vybavené výukové programy nebo prostě vzdělávacího charakteru. Na konci tohoto animovaného filmu je diskutovat o událostech, které se konaly v tom, poučení a vyvodit závěr.