Téměř všechny děti milují stříkající do vody

Téměř všechny děti milují stříkající do vody, takže ne všechny z nich může projít bezpečně kolem kaluže, ne zastrčené do nohy. Ale s hygienických postupů souvisejících s koupáním a mytí hlavy jsou často problémy.
kak-vibrat-detskuju-krovat-dlja-devochek-i_1
Neocenitelnou pomoc při úpravě vody může mít vanu hračky, které odvádějí dítě a učinit večer cvičení více zábavné a vzrušující.
Ale role hraček na koupání není jen mantinely do postýlky odvrácení pozornosti dítěte. Jejich funkce – vývoj dítěte. S hračkami při plavání se mohou učit názvy objektů, jejich tvarů, barev a písmen a číslic. Proto, aby přinést hračky pro děti velmi dobře, jejich výběr je třeba přistupovat velmi vážně.

Druhy hraček pro koupání
Výběr moderních hraček pro plavání je úžasná, protože teď si můžete koupit hračky, není vzhledově atraktivní, ale i ty, které vykonávají různé funkce, jako je změna barvy nebo velikosti, když dal do vody, vydávají mantinely do postýlky různé zvuky, plavat a postřikovačů.

Gumové hračky
Pro hry s malými dětmi budou ideální volbou gumové hračky, protože jsou měkké a dítě, hrát s nimi, nikdy neublížil. Navíc tyto hračky nejsou ve vodě klesat dolů, tato vlastnost dělá postup bezpečnější koupání. Koneckonců, bude dítě nebude muset hledat pro ně po celém dně vany.
Řada pryžových hraček je velmi různorodá – může to být všechny druhy malých zvířat, kachny, ryby, lodě a CPMP. Většina malé děti se vyvíjejí, studuje s jeho matkou jejich jména a barvy. Během hry se můžete dozvědět něco, co zvuky jsou emitovány jedním nebo jiných malých zvířat a ptáků. Starší děti budou přitahovat jiné hry dětské polštářky, kde se každá hračka mít roli.

Knihy pro plavání
Ne méně užitečné při vývoji dětských knih pro koupání, což je velmi měkký na dotek a při styku s vodou se stávají živé obrazy, které také přitahuje pozornost dítěte. Zatímco dítě dívá na obrázky s radostí, listoval knihou, moje matka, beze strachu, že se namočí, důkladně umýt své oblíbené dítě.
Kromě knih, tam jsou speciální zbarvení dětské polštářky s pastelkami, které umožňují dětem být kreativní, aniž by opustil vodu.