V očakávaní najviac magické a rozprávkovú dovolenku

V očakávaní najviac magické a rozprávkovú dovolenku …

Pre niektoré, Nový rok – to je príležitosť zhromaždiť celú rodinu pre luxusné sviatočného stola. Pre ostatné, príležitosť k úteku, nakoniec sa k svojmu priateľovi, ku ktorému vyzvala najkrajšie chlapci triedu. Pre niekoho detska postel nábytok – nočná odlišný od stoviek nocí ako kontinuálne výbuchy petardy vonku plačlivý cinkanie lustre a nesúhlasný “in-ee-rtitsya rýchlejšie pôdy” v karaoke až do rána.
72_HD-224008-600x430
U malého Nový rok – je to zázrak! Tento zázrak je čaká po celý rok, dychtivo otvorenie stránky kalendára, otmerivaya zostávajúce pred prázdnin hrubých listov papiera. Spomínate si, ako ste sa prvýkrát dostal do Santa Claus? Pravdepodobne to bola zima, snežilo a vy lepenie, nakrčila nos proti oknu, čakanie, nevie, čo sa deje. Alebo dokonca ani čakať, a ako sa často stáva v detstve, len sledoval bez myšlienky neustále krúži vo svetle lucerny, vločiek. Milióny a nespočetné detska postel nábytok množstvo snehové vločky …

A zrazu zazvonil zvonček – niekoho iného, ​​obrovský, s červeným nosom a bielou kontrastu sa zdá, mokrý sneh z fúzov vo dverách. To vám dáva na klin a hovorí, že nízke hlasy rúr niečo ako: “. … Som išiel s lesy, hory, a že to tu pre vás … Masha” V tomto okamihu si nevšimnete, že z bielej fúzy môžete vidieť na okraji čiernej a líca svojho dedka žiariace podozrivo lesklé červené. Tie môžu vyliezť jednu ruku v obrovskej taškou plnou darčekov a vybrať si z tejto bezodnej tmy niečo detský koberec – Banaby.sk … Pozrite by mala byť prvá vec, ktorá narazil, ale podvádzať a predstierať, že akosi omylom oboznalis tápať maňušky, ktorý si všimli na samom začiatku , Áno, to je ono – veľký, luxusné, v bujnej kvetované letné šaty a hladké, sčesané dozadu blond vlasy. Najkrajšie bábika na svete …

Teraz ste sa stal dospelým, ktoré sa zaoberajú a vážny, a Santa Claus má prísť na svoje deti. A že čakajú na objavenie chlpatý fúzy z bavlny a posiela čarovnú obsluhou. Sú to oni, kto písať listy Santa Claus, sa počíta dni pred dovolenku, verí v mágiu, v nádhernej rozprávke nazvanej Nový rok.

No, tak dlho, ako Santa Claus ešte zabalí detské matrace – Banaby.sk kufre darčekov, skontroluje, či sobov postroj odpružené únikom a či melodických rolničky, my sme s tebou nás Nechajte tort. Varenie tradičné vianočné medovníčky, ale nie z testu a kúzlo plastelíny “Orange Elephant”.

Takže potrebujeme:

Hmotnosť pre vyrezávanie “Orange Elephant” čierna, biela, červená, žltá a zelená;
Tube vitráže farby “Orange Elephant” zelená;
Nožnice, komíny.

Vymiesime cesto. Zmiešajte čiernej detské matrace – Banaby.sk, žltej a červenej hliny, aby vznikla homogénna hmota čokoládového odtieňa.