Vznik voľného času rodičov, ktoré môžu byť použité na rekreáciu alebo domáce práce

výhody:

Vznik voľného času rodičov, ktoré môžu byť použité na rekreáciu alebo domáce práce.
Prechod z horizontálnej do vertikálnej stimuluje duševný vývoj.
Formácia zo zvedavosti a rozšíriť hranice sveta.
Pozitívne emócie chlapec, ktorý berie chodcov ako nová zábavná hra.

Rozhodnutie o nevyhnutnosti tohto zariadenia má každý rodič sám, na základe individuálnych charakteristík detská izba pre dievčatá a potrieb vášho dieťaťa, a po konzultácii s detským lekárom.
Ako vybrať chodítko?
610154
Ak sa rodičia stále sa rozhodol kúpiť jeho bucľaté malý chlapec chodci by mali zaobchádzať s ich výber veľmi vážne, pretože to ovplyvňuje zdravie detí.

Prvá vec, ktorú by ste mali venovať pozornosť – tento dôvod. Musí byť široká a stabilná, aby malé Explorer nie je obrátil so svojou novú hračku.
Väčšie kolesá – dizajn spoľahlivé a obratné. Sme nie je dobrý chodec 4 a 8 kolesá. Je žiaduce, aby sa kolesá majú gumový povlak.
Prítomnosť ochranného zariadenia v dolnej časti nárazníka, chráni dieťa pri zrážkach a zvyšujú stabilitu celej konštrukcie.
Aby sa zabránilo strate chodítko sedadlá by mal byť hlboký a mäkký, a pre upevnenie dieťaťa vo vzpriamenej polohe detská izba pre dievčatá majú vysokú tuhý chrbát. Je žiaduce, aby sedadlo možno ľahko sňať a vyprať.
Výška chodci musia byť regulované, aby maličká nemusel dostať k podlahe končeky prstov, alebo naopak, aby sa pohybovali ohýbanie kolená.
Mnoho chodci sú opatrené ďalšími doplnkami, ako sú vyberateľnou hracej doske.

Keď dieťa môže byť uvedený do chodítko?

Pre svoj pobyt v Walker nie je na škodu, môžu byť použité len vtedy, ak môže pipsqueak už sedieť sám bez podpory dospelých, stojí v podpore a prehliadania. Zvyčajne sa to zodpovedá veku 6-8 mesiacov, v závislosti na individuálny rozvoj detí.

Problém výberu tak dôležité príslušenstvo, ako prvé detské “WC”, skôr či neskôr sa postaví každý rodič. Rad modelov hrncov pre novorodencov v týchto dňoch je tak široká, že je mimoriadne ťažké určiť. Okrem klasických modelov výrobcovia ponúkajú hrnca v podobe svojej obľúbenej hračky, hudobné a cestovné kvetináčoch, dokonca celé transformátory, ktoré sú následne prevedené na stoličke alebo záchodového sedadla. Je potrebné pripomenúť, že prítomnosť doplnkových postel nábytok funkcií môžu hrať krutý vtip s rodičmi – skôr ako zaobchádzať na banku potreby je dieťa často len hrá s neobvyklou tému, absolútne žiadny porozumenie s jej hlavným účelom. Okrem toho dlho sedel na hrniec, vyvolané rôznymi rozptýlenie, to bráni riadnemu priechod fyziologických procesov a môže spôsobiť ďalšie problémy proktologie.

Ako si vybrať svoju obľúbenú dieťa tejto “apartmáne”, ktorý už niekoľko rokov, bude sprevádzať batoľa na ceste k dospelosti? Existuje celý rad veľmi špecifických kritérií, ktoré by mala naozaj zamerať pri výbere.
dizajn

Najvhodnejšie z fyziologického hľadiska, je oválna, tak zvané “anatomické” pot. Tento model je univerzálny a je vhodný ako pre chlapcov a dievčatá. Vo svojom prejave na sedlo neumožňuje nohy dieťaťa postel nábytok, a tým spojiť dieťa prirodzene predpokladá najpohodlnejšie polohy. Tiež povedané bude varovať vystrieknutiu obsahu.